Pozvat kluky na stromy, pod širák a k Bohu

INDIÁNSKÁ SOUPRAVA NA ROZDĚLÁNÍ OHNĚ TŘENÍM DŘEV

Oheň takto rozdělaný uvádí stále a spolehlivě v úžas kluky všech věkových kategorií - mám 40 let a tisíc ohňů zkušeností !!! Vymýšlíte co darovat k svátku, narozeninám za vysvědčení či za půjčení chaty? Nabízím vlastnoručně vyrobené soupravy (žádná Čína :-))) z vybraných kombinací dřev ve dvou provedeních - viz foto včetně posledního obrázku mé staré soupravy s ohňovým hadem a opukovou tulejkou - kuní tlapkou.

 

" SKAUT " - souprava v pevném plátěném pytlíku obsahuje dva dřevěné svidříky (ty časem ubývají), ohňové prkénko se zářezem, lučík s kvalitním koženým řemínkem s jednoduchým samosvorným uchycením pro snadné napínání, kamennou tulejku, březovou kůru na zachycení pilinek a jiskry, "brožovaný" návod se zdůrazněním zkušeností a další menší plátěný pytlík s troudem a březovou kůrou.

Cena 390,- Kč.

 

" NÁČELNÍK " - v kůži !

Reprezentační a praktické provedení v koženém pytlíku obsahuje dva dřevěné svidříky (ty časem ubývají), ohňové prkénko se zářezem, lučík s kvalitním koženým řemínkem s jednoduchým samosvorným uchycením pro snadné napínání, kamennou tulejku, dřevěnou pánvičku na zachycení pilinek a jiskry, "brožovaný" návod se zdůrazněním zkušeností a další menší kožený pytlík s troudem a březovou kůrou.

Cena 490,- Kč.

 Kontakt

Daniel Vyhlídka

vyhlidka.dan1@gmail.com

Pošta: M. Chlajna 10, České Budějovice 370 05
Sklad: A. Kříže 8, České Budějovice 370 06

721 729 437

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode