Pozvat kluky na stromy, pod širák a k Bohu

"RODINNÁ" HOUPACÍ SÍŤ / KŘESLO

Ručně pletená, uzlovaná ( ne rašlová !!! ) síť.
Spí nebo leží se v ní kolmo na směr zavěšení a tedy s rovnými zády - velmi pohodlně. Snadno a rychle se posunutím obvodové šňůry předělá na pohodlné houpací křeslo s vysokým opěradlem.

MATERIÁL:

PAD 3 mm šňůra ( pevnost v tahu 170 kg ) velmi odolná UV a povětrnosti, nosnost sítě min 200 kg, váha asi 950 gramů. Testováno mnoho let na dětských táborech, trampských výpravách, dovolených a také doma, kde se do sítě naskládáme skoro celá rodina - dokud drží hmoždinky ve stropě ...

ROZMĚRY:

délka mezi kroužky min 370 cm, šířka 200 cm a více. Je možné se domluvit i na jiných rozměrech.

BARVY:

Standardně používané barvy jsou bílá a černá doplněné zelenou, červenou, žlutou, oranžovou a modrou.

Střed na ležení dělám černý s pastelovými lemy a bílými stranami ke kroužkům nebo pastelový střed s černými a bílými boky.

PROVEDENÍ SÍTĚ:

kvůli odlehčení sítě, úspoře materiálu, menší pracnosti a tudíž i ceně je pruh na ležení z drobných oček 5 x 5 cm a ke kroužkům se oka zvětšují.

CENA:     1200,- Kč

UŽITEČNÉ DOPLŇKY - ÚVAZKY A PYTLÍK:

k sítím nabízím i kvalitní uvazovací lanka a plátěný pytlík na celou soupravu na cestování a uložení - vše za pouhých 390,- Kč.

ÚVAZKY jsou „geniálně“ vymyšlené a připravené tak, aby se síť dala pověsit např. mezi dva stromy bez vázání jakýchkoliv uzlů – pouze se to provlékne očkem, zvedne do výšky a délka úvazku se pak mění / nastaví posunutím prusíku. Je to vymyšlené i pro maminy, aby si mohly hodit síť pod kočárek na procházku a během dvou minut bez vázání uzlů ji pověsit a pohoupat sebe a děti  :-)

Úvazky jsou bohatě odzkoušené na táboře. Také kamarád - zdatný horolezec, který měl moji síť asi rok a moc ji nepoužil, když pak dostal úvazky, hned nato nadšeně hlásil, že jeho žena a tři děti sami síť pověsily a užily si ji jako nikdy předtím  :-)

PYTLÍK se sítí poslouží také jako cestovní polštářek do auta, vlaku nebo autobusu.

 

milé přitulení

 

 

 

 

 

  

Kontakt

Daniel Vyhlídka

vyhlidka.dan1@gmail.com

Pošta: M. Chlajna 10, České Budějovice 370 05
Sklad: A. Kříže 8, České Budějovice 370 06

721 729 437

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode